Najlepsze sposoby na udekorowanie ścian

Jednym z największych wyzwań podczas przeprowadzania remontu, jest realizacja ozdobienia ścian wewnątrz każdego z pomieszczeń. Można oczywiście pójść na łatwiznę i użyć w tym celu zwykłej kolorowej farby lub też tapety, jednak takie sposoby są obecnie uważane za mało ciekawe i wręcz banalne. Czy istnieją rozwiązanie ciekawsze i oryginalniejsze?

Plakaty i antyramy

Jednym z ciekawszych ostatnimi czasy trendów jest umieszczanie na ścianach różnego rodzaju plakatów w antyramach. Mogą one występować w różnych rozmiarach i przedstawiać zarówno znane postacie, kultowe sceny z filmów lub po prostu motywacyjne hasła.

Jest to jeden z łatwiejszy w realizacji pomysłów, ponieważ do zawieszenia na ścianie takiego plakatu wystarczy właściwie wbić dwa gwoździe.

Blaszane plakaty

Jest to rozwinięcie pomysłu plakatów w antyramach, jedna zrealizowane w jeszcze ciekawszy sposób. Na rynku bez trudu można znaleźć plakaty niedrukowane na papierze, ale ręcznie malowane na blaszanych płytkach. Przymocowuje się je do ściany za pomocą specjalnego magnesu, który przykleja się do ściany poprzez klej kontaktowy, a następnie do magnes łapie w danym miejscu blaszaną powierzchnię plakatu.

Jest to rozwiązanie z pewnością niezwykle oryginalne i przykuwające wzrok.

Fotografie

Pomysł znany od lat nigdy nietracący na swoim uroku. Fotografie rodzinę z różnego rodzaju okazji, pozowane i robione zupełnie znienacka, są jednym z najlepszych sposobów na to, aby wywołać uśmiech za każdym razem, gdy tylko spojrzy się na któreś nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *